Ümraniye Temizlik Şirketleri Temizlik Firmaları

Ümraniye Temizlik Şirketi. Yeşilbahçe Temizlik Ev Temizliği Yapmaya Profesyonel Temizlik Personeli İle Gelir. Evinizin Temizliğini Bilinçli Yapar. hiçbir Yere Zarar Vermeden İnşaat Sonrası Yeni Sıfır Evinizin Temizliği Yapılır.

Ümraniye Temizlik Şirketi. Yeşilbahçe  Temizlik, Ev – Ofis – İş – yeri – Okul – Yurt – Cami – Villa – Temizliği boya badana için ücretsiz keşif  hizmeti vermektedir. yapılacak işin ne olduğu mevcut şartlarda tespit edilir. Kullanılacak temizlik malzemeleri, Teçhizatlar ve en Uygun Personeller en doğru şekilde belirlenir. Yeşilbahçe Temizlik. olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanlarla temizlik hizmeti ihtiyacınıza cevap vermekteyiz.

İNŞAAT SONRASI EV TEMİZLİĞİ.
Moloz ve Kaba Pislikler Temizlenir.
Camların Çerçevelerinin Üzerindeki Yapışmış Olan Bantlar Temizlenir.
Çerçevelerdeki Dış Cephe Boyaları Temizlenir.
Özel Cam Bezleriyle Camlar Silinir.
Banyo Ve Tuvalet Temizlenir
Bol Köpükle Fayanslar Yıkanır.
Temiz Suyla Yıkanır Kurutulur.
Mutfak Dolaplarının İçindeki Talaşlar Süpürgeyle çekilir.
Dolapların İçi Ve Dışı Mutfak Bezleriyle Temizlenir Kir Ve Tozdan Tamamen Arındırılır.
Duvarlar Silinir.
Duvar Kağıdının Üzerindeki Tozlar Temizlenir.
Kapılar Silinir İnşaat Tozlarından Arındırılır.
Parkelerdeki Tozlar Vakumlu Süpürgeyle Temizlenir.
Parkelerin Arasındaki Tozlar Boya Kalıntıları Temizlenir.
Temiz Su İle Paspası Yapılır.
Genel Temizleyici İle Tekrar Paspas Yapılır.
Balkonlara Dökülen Dış Cephe Boyaları Temizlenir.
KİRACI ÇIKMIŞ BOŞ EV TEMİZLİĞİ

Ümraniye Temizlik Şirketi. Yeşilbahçe Temizlik. Temizlik Malzemeleri dahil olan Hizmetimizle boş Evinizin Temizliğini Yapıyoruz. gözünüz arkada kalmadan profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanlarla temizlik hizmeti ihtiyacınıza cevap vermekteyiz.

Pvc Temizliği
Cam Temizliği
Banyo Temizliği
Lavabo Temizliği
Balkon Temizliği
Mutfak Dolaplarının Temizliği
Duvarların Temizliği
Kapıların Temizliği
Kalorifer Peteklerinin Temizliği
Parkelerin Temizliği

Ümraniye Temizlik Şirketi – Yeşilbahçe  Temizlik. fiyatlandırma kısmına geçiş yaparak detaylı bir sunum hazırlar. iş listesi, uygulama mahalleri, hangi Temizlik malzemeleri, sarfiyat miktarları, işin anahtar teslim fiyatları yer almaktadır. Detaylı hazırladığımız teklif  size gerekli tüm bilgileri veriyor olması ve bilgilendirmesi açısından önem arz etmektedir. Yeşilbahçe Temizlikte Çalışan Ekibimizin Tamamı Tecrübeli Personelden oluşmaktadır. Hizmet süresince firma sorumlularımız tarafından işin kontrolü sağlanmaktadır.

Ümraniye Temizlik Şirketi, Yeşilbahçe Temizlik malzemeleri dahil olacak şekilde hizmet vermekte ve siz hiçbir şeye karışmadan Eviniz Ofisiniz İş Yeriniz. Temizlenip kullanıma hazır halde teslim etmektedir. Ümraniye Temizlik Şirketi, Yeşilbahçe Temizlik, Yaptığımız her işin arkasındayız ve bunu sözlü değil yazılı olarak işçilik ve kullandığımız malzeme konusunda garanti veriyoruz.

Ümraniye Temizlik Şirketi, Yeşilbahçe Temizlik. Müşteri Haklarına Saygılı Müşterilerinin Tedarikçilerinin ve Çalışanlarının Haklarını Sürekli ve Tam Olarak Sağlamayı Ortak Sorumluluk Anlayışı İçinde Bir Kuruluş Olmayı. Ümraniye Temizlik Şirketi, SİL-VER Temizlik, Kendine İlke edindi. 2012 Yılında Hizmete Başladık. Evinin Temizliğini Yaptığımız. Müşterilerimizin Memnuniyet Ve Tavsiyeleriyle Bizim Temizlik Sektöründe Kalıcı Olmamıza Sebep Oldu.  Ümraniye Temizlik Şirketi, SİL-VER Temizliğe verdikleri destek ve güvenden dolayı her birine, teşekkürlerimi Sunarım.

Boya Badana Sonrası Hizmeti

Ümraniye’da boya badana gibi çeşitli hizmet verebilecek birilerini arıyorsanız eğer kesinlikle biz buradayız diyoruz. Her türlü boya ve de badana işleri ister ev ister depo ister mağaza ya da ofis gibi nereyi isterseniz isteyin orada size hizmet veriyoruz. İşinde yıllardır en üst seviyede olan ustalarımız sayesinde boyanacak yeriniz sorunsuz bir şekilde size teslim edilir. Ve de uzun yıllar boyunca hiçbir aksaklık yaşamadan kullanmaya devam edersiniz o mekânı kesinlikle. Bu noktada size garanti verebiliriz. Ümraniye boyacı ustası arıyorum arıyorsanız bizi aramanız yeterlidir

Ümraniye Boya boya ustası eğer tam da size gereken şeyse bizi hemen bir telefonla arayıp detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Yılla boyunca bu sektörün içerisinde yer almamız nedeni ile işimizi son derce iyi ve de titiz bir şekilde yapmaya devam ediyoruz. Bu sayede de siz değerli müşterilerimiz bizden çok memnun kalıyorsunuz ve de bizi herkese tavsiye ediyorsunuz. Size bu konuda teşekkür ediyoruz